Březen 2014

Chceš mít krásnej vztah...

17. března 2014 v 14:35 | RyRy.x |  By_me!!!
Chceš mít krásnej vztah, bez hádek, bez výčitek, bez každodenního strachu, že ztratíš někoho na kom ti záleží?
Chovej se k ní jako k princezně, věř jí, dokazuj jí každej den jak moc jí miluješ, jak moc ti na ní záleží. Říkej jí pořád jak je krásná, úžasná, roztomilá, jak tě dokáže rozesmát, uklidnit, povzbudit, podržet, když to potřebuješ. Dokaž jí, že si jí vážíš i když to zrovna není potřeba, ukaž jí, že ty jsi ten kterýmu může věřit, kterej jí umí jako jedinej vykouzlit úsměv na tváří, když se zrovna necítí dobře. Přijď za ní občas jako princ kterej jí přinese kytičku né, když má narozeniny nebo, když je nějakej výjimečnej den, ale jen tak prostě, že tu pro tebe je. Když jí rozčílíš, nech jí domluvit a nic neříkej pak jí obejmi a polib jí, řekneš jí tim víc než, když jí to budeš vysvětlovat. Snaž se bejt jedinej s kterym jí je krásně, nežárli hned jen co zjistíš že se někomu líbí jí na tom nezáleží, když miluje právě tebe.
Nikdy jí nenech plakat kvůli sobě, její slzy nejsou jen slaná voda, ale jsou to city k tobě kterýma si jí ublížil, který tě budou bolet, když uvidíš, že se trápí. Nesmíš bejt ten kdo zahodí její lásku ve chvíli kdy ona v ní věří. Ty jí zahodíš ve chvíli kdy ona tě strašně miluje a ve chvíli kdy ona se vzchopí a nebude chtít už nic vracet, odejde do náruče někoho jinýho, budeš ty ten kterej bude na dně po nocích plakat a vyčítat si, že si měl dát šanci vztahu kterej si budoval společně s ní takovou dobu.
Nezapomeň, že i když to zrovna nevidíš, vždycky je tu někdo kdo by za ní dal všechno co má jen aby mu dala šanci. Proto si važ toho, že ona si vybrala právě tebe a dokaž jí to ve chvíli, kdy jí máš né až, když si uvědomíš co si právě ztratil...-a naopak.