Září 2013

F*cking

18. září 2013 v 20:49 | RyRy.x |  By_me!!!
I went fucking crazy...


Everything...

17. září 2013 v 19:58 | RyRy.x
Everything that kills me... makes me feel alive...


Touha

12. září 2013 v 23:00 | RyRy.x |  By_me!!!
Všetci túžia po láske a každý z nich robí celkom iné veci, ktorými sa jej vyhýba a zároveň snaží priblížiť. Všetci sa nakoniec stretnú v miestnosti bez okien, kde čakajú na zázrak. Otázkou je, či sa dá veriť v existenciu zázrakov a či máme schopnosť ich rozoznať, keď skutočne prídu. Nie ste to, čo cítite, ale to, čo robíte.


Příběh jedné dívky

11. září 2013 v 16:43 | RyRy.x |  By_me!!!
Byla jednou jeda dívka. Ta dívka nebyla jako ostatní byla jiná. Její svět se neshodoval s tím jejím světem. Každým dnem si přála útect od všeho někam hodně daleko. Někam do neznáma, kde bude jen ona, kde ji nikdo nenajde. Kde ji nikdo nebude hledat. Kéž by mohla umět lítat, aspoň na chvíli by unikla před realitou.
Jednou ta dívka potkala jednoho chlapce. Připadal ji tak moc obyčejný. Potom uviděla jeho rány, jak se trápí. Chtěla mu pomoct. Den za dnem utíkal a jejich přátelství sílilo čím dál tím víc. Byli nejlepšími přáteli. Když byli spolu, svět byl tak úžasný. Dívka byla šťastná a on také. Jejich příběhy štěstí nemají konce.
Stáli tamk spolu, jejich duše splívali, srdce bila a všude kolem to hýřilo těmi nejkrásnějšími barvami. Ona ho milovala, nikdo pro ni nebyl tak důležitý jako on...změnil všechno v jejím životě, měla pro co žít...on byl smyslem jejího života...milovala ho tak moc jak si nikdo nedokáže představit...bože umřela by pro něj kdyby to bylo třeba. Bez rozmýšlení by umřela, jen pro to aby on zůstal v pořádku. Aby byl šťastný. Nepřála si nic jiného...jen to aby s ním zůstala navždy. Do konce jejího života. Moc se milovali oba dva a věřili spolu, dýchali spolu, snažili se spolu, dávali jeden na druhého pozor, pomáhali si.
Ale jednoho dne se všechno změnilo. Chlapec se k dívce začal chovat divně. Byla to pro ni rána. Rána za ránou. Dívku to pomalu zabíjelo i když mu dala slib musela se snažit aby ho neporušila. Na tváři měla masku. Snažila se to zakrýt. Smála se a dělala jako že je všechno v pořádku, ale tam uvnitř to moc bolelo. Ničilo ji to každým dnem čím dál tím víc. Nikdy nečekala že se něco takového stane, vždycky věřila že tu bude pro ni a že ji nikdy neopustí tak jak ji to řekl. Byla najivní malá holka, která nikdy nedokázala vnímat svět a pocity takové jako opravdu byly. Protože byla jiná, ta hloupá malá holka, která věřila v něco ...
Nechal ji aby se dívala jak mizí v dáli, díval se jak ji po tváři stékají slzy, které způsobil on. Jak moc špatně na tom je. Bylo mu to jedno že se o něj bojí, že ji na něm záleží tak moc...neviděl to...byl slepí...řekl ji spoustu zlých věcí. Kašlal na to co ji kdysi řekl, asi to pro něj byla hloupost. Nechal ji tam prostě stát, tu malou bezradnou holku. Nechal ji tam stát a odešel stejně tak jako ten člověk, který kdysi tuto dívku opustil před jeho očima. Tehdy sám viděl jak se moc dívka trápila, jak ji bylo. Chtěl být s ní a starat se o ni aby se ji něco nestalo. Pomáhal ji. Ale teď udělal to samé, tu stejnou věc co ten člověk, kterého viděl. Nechal ji tam a odešel.
Když ho našla a znovu za ním přišla chtěla se s ním rozloučit a usmířit. Protože nedokázala být bez něj, sama v davu, bez toho aby věděla že je všechno v pořádku. Ale on ji řekl ať odejde. Chvíli tam stála....ale pak odešla...její svět končí a ona na to není připravená. Nic nechce...nic jiného...ona si přeje jen...ona...
...Chce zemřít...


Navždy

3. září 2013 v 17:17 | RyRy.x
Jednou mi jeden člověk řekl, že nikomu na něm nezáleží...
Já jsem mu řekla:"Mně na tobě záleží jak na nikom jiném... věř mi..."
Tak jsem přemýšlela, když budu muset zemřít, chci všem, kterých mám ráda říci: " Děkuji za to, že jste tu byli se mnou a někdo mě měl rád..."A on mi řekl:" Se mnou se nemusíš přijít loučit... zemřu s tebou, abychom mohli být navždy spolu."