Únor 2013

Mám odejít pryč?

28. února 2013 v 16:51 | RyRy.x |  By_me!!!

001R_

26. února 2013 v 22:45 | RyRy.x |  By_me!!!

Slunce vyšlo...

25. února 2013 v 21:31 | RyRy.x |  By_me!!!
Ráno se mračilo a obloha plakala. Všude bylo spoustu šedivých barev a kyselých obličejů. To ráno jsem se cítila slabá, bez duše. Bála jsem se co dalšího se stane. Můj strach mě vykolejil a já nevěděla jestli mám čekat. A potom přišel on. Objal mě a políbil mě. Byl zase semnou. A já byla opět šťatná. Moje krvavé, polámané srdce se pomalu začalo vzpomatovávat z toho co bylo předtím. Začalo znovu bít spolu s úsměvěm, který mi vykouzlil na tváři.
...Nakreslil jsi mi zase srdce...
ŽIVOT BEZ TEBE NEMÁ CENU...

K zamyšlení...

24. února 2013 v 21:24 | RyRy.x

Bolest...

24. února 2013 v 18:48 | RyRy.x |  By_me!!!

Marně...

24. února 2013 v 17:43 | RyRy.x |  By_me!!!
Marně čekala že se ji ozve, ale on na ni kašlal. Už přestávala věřit, její život ztratil smysl, už nebyl důvod žít. Proto začala uvažovat o smrti. Uvažovat o smrti víc než kdy jindy.

Sny

23. února 2013 v 18:10 | RyRy.x |  By_me!!!
Pamatuješ na to jak jsem měla zlý sny. Říkal jsi, že jsou to jen sny. Ne nejsou já věděla že to tak zkončí. můž to být i horší?...Věděla jsem to. Že se něco stane. Ne neumím si to představit, i po tom jak moc to bolí. Snažím se nevnímat. Posledně jsi řekl "MYslím na Tebe." Aspoň v to se snažím doufat.


Ať můj svět skončí !!!

23. února 2013 v 17:50 | RyRy.x |  By_me!!!
Proč láska tak moc bolí. Ztrápená v cele, venku závěje čistého sněhu. Byl tak čistý, tak...Slzy po mé tváři tečou jak vodopády. Modlím se prosím Boha, ale on se stejně nedívá. Chci umřít. Můžu poskládat střepy vzpomínek. Proč je svět kolem tak moc zlý? Proč mě nikdo nemá rád? Proč tu musím být? Stejně jsem k ničemu. Už ne, tak jako dřív. Proč někoho omrzí? Moje naděje na život je nulová, nenávidím svůj dech, tlukot srdce, sílu proudu krve, která pulzuje v mém těle. Nevím co si mám myslet. Stále přemýšlím, poskládám všechny své otazníky v jeden velký. Je to marné. Ale proč? Nevím zda ještě můžu věřit. Věřit ve svůj vesmír, obejmout kousek sebe. Už mi není oporou, už ne. Pomoc! Chci pryč!!!


Born To Die

23. února 2013 v 13:22 | RyRy.x |  Co poslouchám

Slábne...

23. února 2013 v 13:13 | RyRy.x |  By_me!!!
Příběhy jsou různé, někdy tak nereálné. Nebo tak opravdové, až vás donutí ronit slzy.Některé se kdysi staly, některé zase ne. Je spousta pojetí, myšlenek o opravdové lásce, smyslu života. Každý má totiž jiný. Každý si volí ten svůj smysl, pro který hodlá žít až do konce. Do konce svého života. Sny jsou fajn, lepší než to odlišné co nás nutí padnout ke dnu - tak jako ji dnes.
Prosím, už ne! Nechce ho prosit...Prosit o ty, nejmenší maličkosti, které plují světlem každého nového dne. Chtěla byc být někde v dálí. Tam kde je to tak neznámé. Aby ji to nenutilo vracet se do tohohle světa, tohohle zlého světa bez předsudků pravdy. Všude je jen lež, smutek, nenávist, zklamání. A ona se zklamala v tobě. Nevím proč si ji to udělal. Nevážíš si ji, už ne tak jako dřív. Máš představu o tom jak ji je? Příjde si jako špinavej, potrhanej hadr, který leží zmuchlaný někde v koutě a už k ničemu není. Je tak bezcenný.
Nebaví ji dívat se kolem, a předstírat že je vše v pořádku, ale musí. Stále přemýšlí: Možná ji tajíš že máš jinou a nechceš ji to říct, jen proto aby si ji neublížil? Nemáš ani představu jak moc to bolí. Už nevíš jestli ji miluješ? Je to tak smutné. Snad už ani nepamatuješ na to že tě vytáhla z toho co ti bylo? Na všechny ty krásné dny co si s ní prožil? Těchle otázek má čím dál tím víc. Trápí se tím. Zžírá ji to až do posledích kousnů morku kostí. Měl by ses zamyslet, že tímto ji ubližuješ víc a víc. Možná už tě přestala bavit a chceš jinou ale nemáš na to, říct ji o tom?
Jednou, když ji bylo takhle jako ji je právě teď. Řekl jsi :"Nezaslouží si tě." To jste byli ještě kamarádi. Proto přemýšlí, zda si zaslouží právě ona teď tebe! Noční luna, hvězdy, noc. Večery a noci plné slz. Proplakané. Dny bez srdce, strávené času plného přemýšlením nad sebou. Nad tím co dělá tak špatně. Proč se najednou všechno hroutí, tak strašně mění.
"Miluji Tě" tohle dokáže říct každý, ale chovat se podle toho to umí jen málo kdo. To dokázal jsi kdysi dokázal, tvá láska šla vidět. Teď se zdá že už to není pravda. Že jsi se vším zkoncoval. Zdá se být všechno ztracené. Je sice tvá první. Tak proto jsi takový? Víš zkušenosti jsou bezcenné, pro ni...Ale pro tebe? Srdce krvácí, nálada pod psa. Proč si příjde tak strašně bolavá, bezcenná, zkrátka k ničemu. Má se snad vzdát toho co je ji na světě nejcennější? Svět pro ni právě zkončil a ona čeká, čeká až jednou bude po všem, že za ní příjdeš a bude všechno jako dřív. Ale marně. Dala ti všechno co měla, srdce, svou duši, své tělo. A teď? Čeká na smrt, už pro ni nemá ani cenu žít. Nechce, abys to pro ni dělal z lítosti. Její poslední přání je: "Vrať se, takový jako jsi byl dřív!" Kdyby ji tak někdo štípl a ona se probudila a všechno to byl jen zlý sen.
Déš't padá, kapka za kapkou. Noc bude dneska plakat semnou. Měsíc se nad dešníkem vznáší. Bež a ty hvězdy na nebi mi vrať. Mám sbírku hříchu, ta bouřka je zlá. Hvězd si se zřekl, tak nech je na nebi nebo mi je vrať. Ty hvězdy co jsi mi tenkrát za tmy dal. Copak ti na ní už nezáleží nebo jsi tak bezcitný? Kéž by ses nad tím zamyslel...


A teď...Doufá...tiše v koutě zoufalá...s pomalým klesáním tlukotu srdce, které nemá.Smutno

18. února 2013 v 21:30 | RyRy.x |  By_me!!!
Tam, kde sny dřímají,
ve tmě černé,špičku záře mají.
Tam za branou železnou,
spí z býlí na polštáři stranou.
Tam v kapradí zlatém spí,
tiše spí, žádnou z těch nocí neprobdí.

Když dech můj stoupá vzhůru,
lesy,stromy, králíci okusující kůru.
Stesk a zima, je to všude,
občas se snažím, nevím co semnou bude.

Přála bych si spoustu věcí-NE!
Moje přání je jen jedno, to když hvězda letí-padne.
Proč jen nemůže být vše tak jako dřív?
Mizímv dali, ne nemůžu to mít!


NIKDY!!!

18. února 2013 v 21:21 | RyRy.x |  By_me!!!
Kdybych tě podvedla, podvedla bych vlastně sama sebe, protože ty jsi část mě samotné ♥


Kdepak je...

17. února 2013 v 21:57 | RyRy.x |  By_me!!!
Proč plíce potřebují vzduch,
proč noc potřebuje tmu?
Proč ptáci potřebují křídla,
Proč staví mláďatům hnízda?
Proč čerstvě napadlý sníh je bílí,
proč psy za noci, za úplňku kvílí?
Proč všude kolem stromy jsou zelené,
proč dnešní děti jsou tak zkažené?
Proč zima chladná je,
proč všechno tak ztracené zdá se mě?
Proč všude kolem nás je černá i bílá,
proč každá má otázka je jiná?
Proč trápí mě to všechno,
proč přímo do očí mě to seklo?
Pro jsou ty otázky tak hloupé,
proč myšlenký mé jsou dvoustopé?
Proč každá má slza padá dolů,
proč v srdci mám tolik bolu?
Proč jako hadrová panenka se citím,
Proč mám spoustu potrhaných nití?
Proč potřebuju lásku, tvůj smích,
proč v koutě se válí spousta maňásků tvých?
Proč smutné tváře mají,
Proč ten jejich pohled nic neprozradí!
Proč slunce potřebuje nebe,
proč pláču, stesknu?Proč potřebuju TEBE?


Láska, tolik tváří má...

11. února 2013 v 17:39 By_me!!!
Proč láska, tolik tváří má?
Proč někdy sladká je, a jindy bolívá?
Proč někdy se z ní hlava točí?
Proč jindy zanechá jen slzy v očích?

Podej mi ruku, a buď jen láskou mou...
Podej mi ruku, ať slzy pominou...
Podej mi ruku, vnímej ten něžný stisk...
Podej mi ruku, vždyť láska Tvá je zisk...


Pro Tebe

11. února 2013 v 17:37 By_me!!!
Chtěla bych skusit verše psát,
ta slova tiše Ti zašeptat...
pro Tebe popsat celý list,
budeš má slova někdy číst?
Nemůže to tak lehké být,
musí mě můza políbit,
potom já, verše pro Tebe
budu chtít napsat na nebe...


Všechno se tak vleče...

10. února 2013 v 17:22 By_me!!!
Proč je všechno tak na nic? Je toho čím dál tím víc a víc. Prosím já chci odsud pryč!!!