Říjen 2012

♥MY♥

20. října 2012 v 22:22 By_me!!!
Existuje vzácný moment, když se podíváte na člověka vedle sebe, podíváte se do jeho očí, na jeho tvář a uvědomíte si, že jste našli svoje místo...není to věc chemie ani instinkt je to láska. Stačí jeden pohled a vy pochopíte, že jste se našli... ♥

Řekl si...

20. října 2012 v 18:39 By_me!!!
Řekl jsi: "Jsi jiná než všechny ostatní!" "Jak jiná?" ptala jsem se. Povzdychl sis a začal jsi říkat:"Představ si květinu, kterou někdo zasadil a místo starostlivosti a lásky, ji polámal, aby trpěla a vadla." "Vůbec Tě nechápu!" odpověděla jsem. "Jsi stejná jako ona, máš v sobě něco zvláštního, něco, co není vidět na první pohled. Chceš žít, toužíš být šťastná, ale přitom jsi plná zoufalství a beznaděje. Nikomu se nesvěřuješ, s nikým se nebavíš.." Potom jsi vzal mou tvář do svých dlaní, podíval se mi přímo do očí a řekls: "Vidíš.. přesně o této bolesti hovořím. O bolesti, která Tě zevnitř 'užírá', a i když se navenek snažíš, aby to nebylo vidět, Tvoje oči tvrdí něco jiného..."


My holky...

20. října 2012 v 18:33 By_me!!!
My holky milujeme, když se snažíte.

Milujeme, když nám od vás chodí smsky.

Milujeme, když nám říkáte, že vám chybíme.

Máme rádi, když řeknete: "Zlato,myslím na tebe."

Milujeme, když kluk voní.

Milujeme kluky, kteří si udělají čas na holku, jen proto, aby ji viděli.

Milujeme, když nám píšete jako první.

My holky nenávidíme konkurenci.

Taky jsme dost citlivé a i ty nejmenší kraviny nás dokážou rozhodit.

Milujeme, když usínáme a přijde nám od vás smska na dobrou noc.

Máme rádi, když vidíme, že o nás máte zájem, a když nám řeknete jak moc nám to sluší.


Rozhovor dvou kámošů po rozchodu s holkou...

20. října 2012 v 18:29 By_me!!!
...nejlepší kamarád se ho ptá: "co se stalo?"
ON: "Byla na mě moc.. moc nudná."
Jeho kamarád: "Jak můžeš tohle říct? Co udělala špatně?"
ON: "No jo, zaprvé myslela jenom na svůj vzhled, musela vž
dycky vypadat dobře, vždycky jí tak dlouho trvalo než se oblíkla, namalovala a to všechno! Byla tak nejistá.."
Kamarád: "Takže jsi jí zlomil srdce, protože chtěla, aby jsi očima zůstal jen u ní? Protože chtěla, aby jsi viděl, že máš tu nejhezčí holku na světě a nemyslel na jiné? Fajn.."
ON: "Taky mi často volala a psala a ptala se: s kým a kde jsem.. Říkala mi, že nemám kouřit a pít.. je moc oddaná!"
Jeho kamarád ale jenom: "Takže jsi jí zlomil srdce, protože se stará o to, jak ti je? Protože se o tebe tak moc bojí ? A protože její největší obavou je, že o tebe přijde? Tak to pak jo."
ON: "Ale.. eh.. No, vždycky se strašně rychle rozbrečí, když jí řeknu něco lehce hnusnýho. Nedokáže nic snést! Je to malá uřvaná holka."
A zase jeho kamarád jen: "Takže jsi jí zlomil srdce, protože má city a dokáže je ukázat? A že chtěla slyšet, jak řekneš, že jí miluješ? Aha.."
ON KOKTAVĚ: "Ale.." A pak pokračoval: "No víš přece, že začla tak rychle žárlit! Nemohl jsem ani promluvit s jinou holkou.. prostě otravuje! Musel jsem to před ní skrývat aby nešílela!"
A kamarád zase: "Takže jsi jí zlomil srdce, protože chtěla, aby ses jí trošku zavázal? Ona si myslela, že jsi věrný. Ale tys jí lhal.. určitě by se to později dozvěděla a tím bys jí ublížil ještě víc! Chtěla jenom toho kluka, který miluje jenom ji."
ON: "Ale ona.."
Kamarád ho umlčel: "Zlomil jsi jí srdce, protože je pro tebe až moc dobrá? Protože pro tebe chtěla jen to nejlepší? Teď je její srdce zlomené, jenom protože jsi sobecký. A jsi doufám na sebe pyšný!"
ON na to ale: "Zlomil jsem jí srdce, protože jsem se nemohl dívat na to, co se stalo. Co se to s námi stalo?"
Kamarád: "Ztratil jsi holku, která tě milovala jako žádná jiná předtím. Vidíš? Ty jsi jí nechtěl, když jediné, co chtěla ona, jsi byl ty, jenom ty! To se stalo."

Proč mám pocit že?

7. října 2012 v 18:53 By_me!!!
Miluješ mě, tak jako já Tebe? Ten smutek, slzy, žár...už neveřím v sebe. Co dělám špatně? Všechno, tak běž! Něch mě zemřít! Na co je mi svět, život, slunce, dech, když nemám Tebe. Sedím v pokoji, v ruce víno, utápím v něm svou bolest, smutek, vinu. Zkrátka - dneska jsem na dně.