Srpen 2011

Raperská hymna

29. srpna 2011 v 14:02 Vtipy
Rapuji já celý den,

rapovat, to je můj sen ..

Debil jsem já velký,

dejte mě do telky!

Chápeš, vždyť rap to je pánové krása ...

Takové zvuky nevydává ani prase ..!!!

Moje gate zadek na kolenou mají,

jsem v nich IN - tak sbalím si já čaje!

Moje chůze je sta orangutan

co chlastal líh a dýchal propanbutan!

Hadry o pár čísel nosím větší,

vždyť TAK ulicemi raper se vleče!

Rozhazuje rukama a ukazuji gesta,

vždyť nevadí, že to je čistě trapná cesta ..

Jsem jen marný básník, co píše trapně verše ..

Nevydává knihy - nepíší se rešerše!

Nadávám a mám rád tvrdé vulgarismy,

tak mám alespoň více raperskej charisma ..

Smutný pohled na mě je velmi bolavý ..

Tím vším si ptám sekerka do hlavy!
Správná strava

27. srpna 2011 v 13:27 Hubnutí
Správná strava polovina uspěchu při hubnutí!

1. Jez měnší porce pravidělne během dne
Vyvaruj se konzumaci pouze 3 velkých jidel během dne. Snad se jíš každé 3 hodiny měnší porce. Tvůj metabolismus to zrychlí a budeš se cítit méně hladová než obyvkle.
2. Dopřej si každý den protein
Kuřecí prsa nebo jiné libové maso jsou skvělým zdrojem bilkovin. Pří tráveni protein naše tělo spáli více kalorií ve srovnáni se sacharidy nebo tuky a to díky štepení bílkovin na jednotlivé aminokyselny. Navíc tě to udrží po delší dobu sitou a pomůže ti to vybudovat kvalitní svalovou hmotu.
3. Jez dostatek vláknin
Většina sacharidů, které během dne sníš, by měla obsahovat vysoký podíl vláknin. Proto jez více zeleniny, ovoce a celezrného pěčiva. Při trávení totiž vláknina absorbuje vodu, což vede k zvětšení jejiho objemu a tebe udrží déle sytou. Vláknina také kontrulouje výkkyvy hladiny cukru a to ti umožní spálit více tuků.
4. Vyhybej se sladkým
Tak tohle asi jistě víš, ale proč je to tak špatné? Naše tělo po jídle začne trávit živiny, které jsme mu dodali. Z těchto živin bere energii, nejprve se sacharidů, poté z bílkovin a nakonec z tuků. Pokuď pijeme sladké limonády obsaháji curky, tak tělo získá energii opět se sacharidů a k tukům se ani nedostene.
5. Jez přiměřené množství tuků
Když mluvím o tucích, tak myslím zdravé tuky, které jsou obsaženy v sezamových semínkách, mandlích, olivové oleji, vejcích nebo také v avokádu. Tyto tuky jsou pro náš organismus důležité. Na druhou stranu se pokus vyvarovat nezdravých nasycených tuků, jako je máslo, margarín nebo tuk okolo masa.

6. Pravidělne dopňuj tekutiny
Je velice důležité pít dostatek tekutin, zvláště když cvičíš. Jen nepatrný nedostatek vody může ovlivnit tvůj výkon při cvičení. Pokuď chceš zhubnout a vypadat svěží, tak nejlepší volbou je čistá voda z kohoutku. Denně vypij půl litru na každých deset kilo své váhy. Nečekej, až dostaneš žízeň, to znamená, že jsi již dehydratovaná!

Pyramida potravin:


Proč naše oblibené sladké nemuže být na prvním místě? :/ :D

Jak zhubnout bez diety

27. srpna 2011 v 13:26 Hubnutí
7 způsobů jak hubnout i bez cvičení

Možná si slibuješ, už pár měsícu že zhubneš. Sice na internetu čteš články jak zhubnout, ale boužel se vždy dočteš že budeš muset cvičit. Ano cvičit budeš také muset, ale jiným způsobem zábavným, a přitom efektivňím. Poradím vám pár týpů a můžes začít klidně i zítra.
1.) Tanec
Samotný tanec a jakýkoliv pohyb mu podobný je skvělý způsob jak se zabavit a ještě k tomu zhubnout! Pokud se budeš vlnět do rytmu svým oblibených songu jen 15 minut, spáli tvé tělo 100kcal. Proto si hned zapni nějáky taneční song, a třeba jen napodobuj tanec, který dělá tvoje oblíbéná hvězda. Takhle to dělám já je to zábavné a hned se budeš cítit lechčí.
2.) Uklid celého domů
Pokuď máte dům větší a dělá se vám v něm hned bordel, tak to rozhodně nenenáchej na mamince. Ukliď ty vyluxuj,vyčisťi koupelnu přeber prádlo atd*. Jak příjde maminka domů nejenže ji uděláš radost, ale také sobě, protože právě si dala svému tělu pořádné cvičení. Můžeš být na sebe pyšná!
3.) Cesta do školy
15 minut svižné chůze a je 100kcal pryč a ještě k tomu ušetříš penizky na autobus. No neni to skvělé? :)
4.) Bowling, tenis, pinpong,fotbal...
Každého něco baví. Každý má svůj oblíbený sport tak proč si ho nezahrát třeba zítra? Pokuď u svého oblibeného sportu vydržíš hodinu můžes byt na sebe pyšná. Nezapomeň si to zopakovat ještě jeden den v týdnu.
5.) Venčení tvého psího miláčka
Pokuď se svým psem výjdeš na půl hodinky ven, spáliš 100kcal. Je jasné, že tvému pejskovi jedna procházka za den nestačí, takže půjdeš ještě-li dvakrát, nebo tříkrát začně se tvoje postava měnit a nejen to tvůj pejsek bude ti nesmírně vdečný.
6.) Schody jako kamarády
Chůze nahoru a dolů je jistý způsob jak zhubnout, a ještě k tomu si posíliš nohy. Jen pozor ať tě nesledují sousede nahoru,dolů,nahoru dolů,nahorů,dolu chodit jím může být nesmyslené ;D.
7.) Nakupováni
Která dívka by neměla ráda nakupováni? Asi si ho ještě více zamiluješ, když ti řeknu že pří něm skvěle zhubneš. Každým krokem navic skvělé posiluješ nohy, tak hůrá na nákupy.

Jak se správně starat o zuby?

27. srpna 2011 v 13:24 Zuby
Jak si správně čisťit zuby?
Jasně že tě maminka učila čistit si zoubky nejspíš krouživým pohybem, ale víš opravdu vše? Tady nalezneš pár super typu na to jak mít zoubky jako perličky. A také odpovědi na otázky na, které si nemusela mít jasné odpovědi.
Správny postup:
1. 2x denně (můžes klidně i víckrat) použivej jedině měkký kartáček
2. Nasaď katáček na zuby tešně u dásně zhruba pod úhlem 45°.
3. Prováděj krouživé pohyby v rozsahu zhruba jednoho zubu. Na každém zubu 5-10 krát.
4. Čistit je potřeba zevní i vnitřní plošky zubů, resp. všechny dostupné plošky.
5. Jednou za den pokračuj čištěním mezizubních prostor mezizubním kartáčkem nebo zubní nití.
6. Kartáčkem bys měla odstraňovat i plak z jazyka dlouhými tahy po povrchu zevnitř ven.
7. Nezáleží jak si čistíš zoubky dlouho, ale jestli zoubky čistíš správně tak aby si na nich neměla žádny plak!
A pravidlo na závěr: Po sladkém čistit hned, kdykoli a kdekoli!
Otázky, které by tě mohli zajmat: (zd: www.zubar.cz)
Je lepší čistit si zuby před snídaní nebo až po ní?
Jednoznačně po snídani, jakmile se najíte, dodáte bakteriím v ústech živiny, díky kterým se začnou okamžitě množit a tím začne růst zubní povlak. Pokud si před snídaní čistíte zuby z dobrého pocitu v ústech, pak byste tento proces měla zopakovat i po snídani.
Je nutné čistit si zuby po každém jídle?
Pokud to není jídlo sladké, mělo by stačit použít žvýkačku nebo vypláchnout ústní vodou s obsahem fluoridů, popř. použití zubní niti nebo párátka.
Po vypití džusu s čištěním raději vyčkejte
Po konzumaci kyselého (voda s citronem, džus, salát s octovou zálivkou...) vyčkejte s čistěním zubů alespoň 30 minut. Kyselina totiž naleptává a změkčuje zubní sklovinu a hrozí, že byste ji při čištění zubů jednoduše odčistili.
Kartáček a pasta mají stejný účinek jako čistící zvýkačky?
Rozhodně ne! Žvýkačky zvyšují produkci slin, jež vyrovnávají pH zubní skloviny, neodstraňují však plak ze všech ploch zubu. Proto se doporučuje žvýkačka použít po jídle vždy, když nemáte možnost vypláchnout ústa ústní vodou nebo zuby vyčistit kartáčkem.
A jak je to s mezizubními kartáčky?
Mezizubní kartáčky používejte ve vlastním zájmu nejčastěji, jak jen to je možné, protože nejvíce se tvoří zubního plaku po mezi zuby a zubní kartáček tam nedosáhne. Ústní voda patří také ke správné očistě dutiny ústní, především u jedinců trpící paradentózou nebo záněty dásní.
Jak vybrat ten správný kartáček?
Rozhodně neplatí pravidlo, že čím tvrdší kartáček, tím lépe vyčištěné zuby! Abychom mohli čistit oblast šetrně a bez obav, potřebujeme vždy kartáček velmi měkký. Ten zajistí adekvátní přizpůsobení se vláken tvarům zubů i dásní a nezpůsobí defekty, obnažování a citlivost krčků.

jak mýt vlasy?

27. srpna 2011 v 13:22 Vlasy
Jak si správně mýt vlasy?
Před umytí vlasů si pročes pořádně vlasy. Zbavíš vlasy přebytečného zbytku laku, tužidla, či jiných vymožeností. Vlasy pořádně namoč , ale šampon nedávej rovnou na vlasy! Dej si přiměřené množství šamponů odpovidajícího tvému typu vlasu na dlan. A pořádně rozmazej po dlani i mezi prsty. Dostane se ti tak šampon na veškerá místa. Pokožku nedřeme , ale krouživými pohyby roznášíme šampon. Pak příjde řada na kondicionér , vetři jen do vlasu ne na pokožku! Způsobilo by to předčasné maštění vlasu. Kondicionér nech působit aspon než řekneš celou abecedu. Já ale osobně nechávám 3 minuty. Jak je to na obale. Pak spláchni a vysuš vlasy. Nedří vlasy ručníkem! Nejvhodnější je vlasy nechat přirozeně uschnout , což bude trvat asi jednu hodinu. Pokud nemáš čas vem si fen a dej ho na 1! A dbej na to , aby byl fen minimálně 10 cm od vlasu. Pokud takhle budeš postupovat tvé vlasy budu krásné a zdravé!


Barvy...

27. srpna 2011 v 13:22 Vlasy
Obarvit a zesvětlit vlasy jde i přírodní cestou!
Jak si zesvětlit vlasy pomocí reveně (revarbory)
Jemně umletý kořen reveně smíchaný s vodou na hustou kaši, do kterého dáme šťávu z půlky citrónu, necháme působit na vlasech 15 minut a spláchneme vlažnou vodou. Blondýnky mohou získat i rusý odstín vlasů, když uvaří 150 g kořene reveně v 500 ml bílého vína. Roztok se vaří tak dlouho, až se jeho objem sníží na polovinu. Získaný zesvětlovač se pak vtírá do vlasů.

Zesvětlující kúra pro blondýny pomocí heřmánku a měsíčku
Pro zesvětlující kúru již nebudeš potřebovat peroxid. Vyzkoušejte BIO cestu ke světlým vlasům! Potřebujeme 3 polévkové lžíce čerstvého heřmánku a stejné množství měsíčku, 75 ml vody a šťávu ze 3 citrónů. Bylinky přelijeme vroucí vodou a necháme 20 minut louhovat, scedíme a přidáme citrónovou šťávu. Kúra by se měla aplikovat za slunného počasí a nechat na vlasy působit zároveň sluníčko. Je potřeba zajistit, aby neskapával roztok do očí - výhodou jsou krátké vlasy. Použitá směs vlasy vysušuje, proto po ní aplikujeme kvalitní kondicionér - nebo olivový olej.

Zvýrazni svůj blond odstín pomocí citronové šťávy!
Blondýny mohou také ke zvýraznění barvy použít citrónový roztok - citrónovou šťávou potíráme po umytí opakovaně vlasy.
Ještě větší zrzkou můžeš být za pomoci pilátového kořene!
Zrzavé vlasy zvýrazníme nálevem z pilátového kořenu. Polévkovou lžíci pilátu lékařského zalijeme 250 ml vroucí vody a necháme louhovat čtvrt hodiny. Nálev použijeme na umyté vlasy.

Chceš se obarvit na červeno nebo zrzavo?
Odstíny od červené až po zrzavé vlasy získáme rozemletím 60 ml sušených květů měsíčku lékařského, který smícháme se 125 ml červené heny. Vše pak zalijeme 750 ml vroucí vody. Aplikujeme za použití rukavic tak, abychom si nezamazali henou pokožku. Při práci s henou se nesmí používat kovové předměty, nejlépe ji naneseme dřevěnou špachtličkou nebo lžící. Na vlasech necháme pod igelitem působit asi 40 minut. Pak vlasy pečlivě opláchneme a umyjeme.

Heny existuje několik odstínů, takže se dají použít i tmavší odstíny, které vlasy zbarví výrazněji na tmavo. Pro velmi tmavý odstín vlasů použijeme tmavou henu. Nebo si pro tmavý odstín můžeme vyrobit i pastu z 75 ml sušeného indiga, stejného množství levandule a slézu. Při práci rovněž nepoužíváme kovové předměty. Pastu na vlasech necháme působit až hodinu. Pak vlasy pečlivě opláchneme a umyjeme.

Vyrob si nálev pro zintenzivnění tmavého odstínu vlasů
Nálev na ztmavení vlasů vyrobíme z 250 ml slupek z ořešáku černého a s 10 listy hroznového vína. Listy zalijeme 250 ml vína a stejným množstvím vody. Hodinu vaříme, scedíme a použijeme na opláchnutí vlasů po umytí.

Vlasy

27. srpna 2011 v 13:21 Vlasy
Jak na zdravé vlasy?

Vlasy jsou korunou krásy. Každý žena či slečna chce aby vypadaly zdravě a krásně. Stačí použivat kvalitni kosmetiku na tvůj typ vlasů a řídit se jednoduchými pravidly. A výsledek se brzo dostaví... Já osobně jsem se začala řídit tymyhle pravidly před 14 dny a moje vlasy jsou krásne,leské a zdravé. Ne jako předtím poničene,suché a lamavé. Tak proč to také nezkusit viď? :)
Tipy jak na zdravé vlasy:
• Před umytí vlasy si prokatáčuj. Ve sprše se ti nezacuchají, tudiš se si pak budu mokré lépe rozčesávat.
• Vlasy češ s citem a opatrně. Po umytí vlasy rozčesávej s hřeben se širokými zubami, protože klasické kartáče mohou narušit struktůru vlasů a způsobojí jim také krepětní.
• Kondicionér na vlasy nanáše vždy rovnoměrně!
• Vlasy si nemyj vlasy každý den. Vlasy totiž chráni nejvíce ze všecho samotný maz, a to nejlépe než cokoliv jiného. Takže vlasy si myj obden.
• Na spaní si vlasy spleť do volneho copanku,culíku nebo drdolu. Ale příliš neutahuj!
• Denně jez železo, které je skryto v zelenině. Jez také další vitamíny, jako biotin, rybí ruk a proteiny, tak zlepšíš hustotu vlasů.
• Pokuď si vlasy žehlíš,kulmuješ nebo fénuješ nezpomeň použivat chránicí přípravky.
• Vlasy si pokuď možno nech raději volně proschnout.
Zákládni pravidla zdravých vlasů:
- Jez zdravě
- Nešetři na kvalitních produktů
- Pravidělně použivěj orchranné produkty
- Dopřávej vlasům domací masky

7 tipů jak na dokonalé nehty, na kterých lak vydrží extra dlouho

27. srpna 2011 v 13:16 Nehty
7 tipů jak na dokonalé nehty, na kterých lak vydrží extra dlouho

1. Zvláčni kůžičku okolo nehtů. Použij bohatý regenerační krém nebo použij klasický balzám na rty, který krásně zvláční kůžičku v okolí nehtu.
2. Zapiluj nehty do správného tvaru. Nehty raději nestříhej nůžtičkami, ale zapiluj je do požadovaného kulatého tvaru kvalitním pilníkem na nehty.

3. Je velmi důležité zbavit nehty veškeré špíny, proto je přetři odlakovačem na nehty bez acetonu. Tvé nehty to neponičí a zbavíš je jednak zbytků laku, jednak mastnoty, která se na nehtech usazuje. Na aplikaci odlakovače na nehty nikdy nepoužívej vatu, protože její kousíčky se pak nalepují na nehtech. Použij odlakovací houbičku nebo bavlněné tampónky.
4. Nanes lak na nehty. Jestliže přesáhneš plochu nehtu, použij odlakovací tyčinku, díky níž se zbavíš všech šmouh v okolí nehtu.

5. Nech lak na nehtech zaschnout minimálně 10 minut a pak udělej druhou tenkou vrstvu laku.

6. Přetři nehty bezbarvým lakem. Zvýrazníš tím lesk nehtu a ochráníte tak barevný lak dlouhodobě.

7. Druhý den přetři nehty ještě jednou vrstvou bezbarvého laku pro lepší ochranu a lesk. Tvůj lak vydží extra dlouho.

Tečky...

27. srpna 2011 v 13:15 Nehty
Zkoušela jsi někdy udělat tečky? A moc ti to nešlo? No nedivím se šteček z laku ani páratko neni moc dobrým pomocníkem. za to vyschlá prupiskata už je. Vždy se mi líbily tečky, ale boužel mi nikdy moc nešly. Tak jsem přemyšlela a napadlo mě, že s vyschlou prupiskou by to šlo. A šlo, určitě to zkus také. (Podroběnšjí informace v celém článků)
Budeš potřebovat:
• Jakýkoliv lak tmavší než tvůj podkladový lak
• Vyschlou prupisku
• Kousek papírku
1. Na kousek papíru nakypej trochu laku.
2. Pak vem vyschlou prupisku a namoč jí do laku.
3. No a teť už jenom naťůkavej tečky. TIP: Pokuď cheš velké tečky ťukni do nehtu 3x.
Jak jsi děláš ty tečky?

Horko aneb pár rad...:]

26. srpna 2011 v 12:45 Ostatní rady a tipy
1. Hodně pijte, ale vyhněte se alkoholu a nápojům s vyšším obsahem cukru. Pití by také nemělo být ledové, jelikož teplotní rozdíl by mohl způsobit žaludeční problémy.
2. Pokud nemusíte, nevycházejte ven. Pokud nejste v místnosti s klimatizací, dávejte si pravidelně studené sprchy nebo si omývejte obličej, krk a ruce studenou vodou. Stolní větráky totiž při vysokých teplotách nechrání před úžehem.
3. Noste světlé a prodyšné oblečení, které odráží světlo.
4. Ven choďte především ráno a večer.
5. Omezte cvičení a pohybové aktivity. Pokud ale musíte sportovat, doplňujte tekutiny pomocí minerálních nápojů, které dodávají tělu potřebnou sůl.
6. Noste pokrývky hlavy, sluneční brýle a mažte se opalovacími krémy.
7. Nikdy nenechávejte zvířata či děti zavřené v autě či v jiných nevětraných prostorách.
SweatyBoiling Hot

Scene oufit 15

25. srpna 2011 v 15:35

Scene oufit 14

25. srpna 2011 v 15:34 StyLe<

Scene oufit 13

25. srpna 2011 v 15:34 StyLe<

Scene oufit 12

25. srpna 2011 v 15:34 StyLe<

Scene oufit 11

25. srpna 2011 v 15:34 StyLe<

Scene oufit 10

25. srpna 2011 v 15:33 StyLe<


Scene oufit 9

25. srpna 2011 v 15:33 StyLe<